型號: MC68302PV20
廠商: MOTOROLA INC
元件分類: 微控制器/微處理器
英文描述: Integrated Multiprotocol Processor User’s Manual
中文描述: RISC PROCESSOR, PQFP144
封裝: TQFP-144
文件頁數: 311/480頁
文件大小: 1815K
代理商: MC68302PV20
Electrical Characteristics
MOTOROLA
MC68302 USER’S MANUAL
6-23
6.12 AC ELECTRICAL SPECIFICATIONS—INTERNAL MASTER
INTERNAL READ/WRITE CYCLES
see Figure 6-13
Figure 6-13. Internal Master Internal Read/Write Cycle Timing Diagram
16.67 MHz
20 MHz
25 MHz