型號: RE21PS25C16
文件大小: 38K
代理商: RE21PS25C16
Tel: 503/643-4899 FAX: 503/643-6129
1 (+5V)
ELECTRICAL
1. Input Power: 5.0 VDC ±5% @ 20mA
2. Output Voltage: H = Vcc- 0.5V
L
≤ 0.4V
3. Resolution: 20PPR, 25 PPR
3. Output Type: TTL/CMOS Compatible
4. Max. Freq. Response: 500 Hz
3. Humidity:
≤85% RH, no condensation
4. Vibration: 10~55 Hz, 1.5 mm, 2 hrs
Shaft Length:
16 = 16mm
20 = 20mm