型號: TS3V3704ID
元件分類: 比較器
英文描述: VOLT COMPARATOR|QUAD|CMOS|SOP|14PIN|PLASTIC
中文描述: 電壓比較器|四|的CMOS |專科| 14PIN |塑料
文件頁數: 1/7頁
文件大?。?/td> 52K
代理商: TS3V3704ID
DEDICATED TO
3.3V
SUPPLY
(specified at 3V and 5V)
WIDE SINGLE SUPPLY RANGE
2.7V TO 16V
s typ for
5mV overdrive