型號: W39L020T-70B
英文描述: 128K X 8 CMOS FLASH MEMORY
中文描述: 256K X 8 FLASH 3.3V PROM, 70 ns, PDSO32
封裝: 8 X 20 MM, TSOP-32
文件頁數: 5/19頁
文件大小: 242K
代理商: W39L020T-70B
W29EE012
Publication Release Date: March 26, 2002
- 5 -
Revision A3
TABLE OF OPERATING MODES
Operating Mode Selection
Operating Range = 0 to 70
°
C (Ambient Temperature), V
DD =
5V
±
10
%
, V
SS
= 0V, V
HH
= 12V