型號: W39L020T-90B
英文描述: 128K X 8 CMOS FLASH MEMORY
中文描述: 256K X 8 FLASH 3.3V PROM, 90 ns, PDSO32
封裝: 8 X 20 MM, TSOP-32
文件頁數: 4/19頁
文件大小: 242K
代理商: W39L020T-90B
W29EE012
- 4 -
Hardware Data Protection
The integrity of the data stored in the W29EE012 is also hardware protected in the following ways:
(2) V
DD
Power Up/Down Detection: The programming and operation are inhibited when V
DD
is less
than 3.8V.