型號: 07SB-30T03L
廠商: BEL FUSE INC
元件分類: 電源模塊
英文描述: 1-OUTPUT 30 W DC-DC REG PWR SUPPLY MODULE
封裝: MODULE-8
文件頁數: 13/14頁
文件大小: 496K
代理商: 07SB-30T03L
Bel Fuse Inc.
206 Van Vorst Street, Jersey City, NJ 07302
Tel 201-432-0463 Fax 201-432-9542 www.belfuse.com
ISOLATED DC/DC CONVERTERS
48 Vdc Input, 1.2 Vdc - 12 Vdc / 15 A - 3 A Outputs, 1/16 Brick Converter
Apr. 09, 2010
Bel Power Inc., a subsidiary of Bel Fuse Inc.
Thermal Derating Curves (continued)
Vin=48 V, Vo=3.3 V
Vin=48 V, Vo=5.0 V
Vin=48 V, Vo=12 V