型號: 07SB-50T033
廠商: BEL FUSE INC
元件分類: 電源模塊
英文描述: 1-OUTPUT 50 W DC-DC REG PWR SUPPLY MODULE
封裝: MODULE-8
文件頁數: 5/13頁
文件大小: 416K
代理商: 07SB-50T033
2010 Bel Fuse Inc. Specifications subject to change without notice. 041210
CORPORATE
FAR EAST
EUROPE
Bel Fuse Inc.
Bel Fuse Ltd.
Bel Fuse Europe Ltd.
206 Van Vorst Street
8F/ 8 Luk Hop Street
Preston Technology Management Centre
Jersey City, NJ 07302
San Po Kong
Marsh Lane, Suite G7, Preston
Tel
Kowloon, Hong Kong
Lancashire, PR1 8UD, U.K.
Fax 201-432-9542
Tel 852-2328-5515
Tel 44-1772-556601
www.belfuse.com
Fax 852-2352-3706
www.belfuse.com
ISOLATED DC/DC CONVERTERS
48 Vdc Input 1.5 Vdc - 12 Vdc / 22 A - 5 A Outputs, 1/16 Brick