型號: 0892DP15B1850
英文描述: 1850 MHz(Tx), 892 MHz(Rx), DUPLEXER
封裝: CERAMIC PACKAGE-6
文件頁數: 1/2頁
文件大小: 88K
代理商: 0892DP15B1850
892 / 1850 MHz Diplexer
P/N 0892DP15B1850
Detail Specification: 08/28/06
Part Number
0892DP15B1850
Passband (MHz)
Insertion Loss
Attenuation I
Attenuation II
Attenuation III
Attenuation IV
16 dB min. @
30 dB min. @
27 dB min. @
1628 - 1830 MHz
2472 - 2745 MHz
3296 - 4575 MHz
18 dB min. @
20 dB min. @
27 dB min. @
15 dB ref. @
824 - 960 MHz
3420 - 3820 MHz
5130 - 5730 MHz
6840 - 9550 MHz
Return Loss
9.5 min.
Input Power
3 Watts max.
Terminal Configuration
Impedance
50
No.
Function
Operating Temp
-40 to +85°C
1
Lower Freq. Port (P3)
Storage Temp
-40 to +85°C