型號: 0892DP15D1940
英文描述: 1850 MHz(Tx), 892 MHz(Rx), DUPLEXER
文件頁數: 2/2頁
文件大小: 125K
代理商: 0892DP15D1940
892 / 1850 MHz Diplexer
P/N 0892DP15D1940
Detail Specification: 01/25/08
Page 2 of 2
Typical Electrical Performance (T=25°C)