型號(hào): 0896BM15A0001E
英文描述: 896 MHz, CERAMIC LPF
封裝: CERAMIC PACKAGE-6
文件頁(yè)數(shù): 3/3頁(yè)
文件大小: 111K
代理商: 0896BM15A0001E
896 MHz Impedance Matching Network/Balun/LPF for T.I. CC11XX and CC430
P/N 0896BM15A0001
Detail Specification: 07/22/2010
Page 3 of 3
Typical Electrical Performance (T=25°C)
Moisture Sensitivity Level
Johanson Technology, Inc. reserves the right to make design changes without notice.
All sales are subject to Johanson Technology, Inc. terms and conditions.
www.johansontechnology.com
4001 Calle Tecate Camarillo, CA 93012 TEL 805.389.1166 FAX 805.389.1821
2010 Johanson Technology, Inc. All Rights Reserved
dB
(I
L)
dB
(R
L)
Insertion Loss & Return Loss
0.7
freq, GHz
di
f_am
pli
tu
de
di
f_
phas
e
Amplitude & Phase Difference
High Frequency Ceramic Solutions
相關(guān)PDF資料
PDF描述
0896BM15A0001 896 MHz, CERAMIC LPF
08FC-BT 8 CONTACT(S), MALE, STRAIGHT TWO PART BOARD CONNECTOR, SOLDER
04FC-BT 4 CONTACT(S), MALE, STRAIGHT TWO PART BOARD CONNECTOR, SOLDER
08TDT2 480 V, 50/60 HZ, THREE PHASE EMI FILTER
16TDT2 480 V, 50/60 HZ, THREE PHASE EMI FILTER