型號: 0910CF15A0100E
英文描述: 910 MHz, CERAMIC LPF
封裝: CERAMIC PACKAGE-8
文件頁數: 3/4頁
文件大小: 242K
代理商: 0910CF15A0100E
910 MHz Directional Coupler/ Low Pass Filter Combination
P/N 0910CF15A0100
Detail Specification: 10/13/08
Page 3 of 4
Typical Electrical Performance (T=25°C)
Typical Return Loss
Johanson Technology, Inc. reserves the right to make design changes without notice.
All sales are subject to Johanson Technology, Inc. terms and conditions.
www.johansontechnology.com
4001 Calle Tecate Camarillo, CA 93012 TEL 805.389.1166 FAX 805.389.1821
2008 Johanson Technology, Inc. All Rights Reserved
"High Frequency Ceramic Solutions"
Frequency (MHz)
M
easu
red
R
et
ur
n
Los
s,
M
easu
red
C
oupl
ing
P
or
tR
e
tu
rn
Loss
d
B
-60
Frequency (MHz)
500
Measured Return Loss
Measured Coupling Port Return Loss
2a
v
1b
v
1a
10) 4800 MHz
9) 4300 MHz
8) 3840 MHz
7) 3440 MHz
6) 2880 MHz
5) 2580 MHz
4) 1920 MHz
3) 1720 MHz
b) -31.175 dB
a) -37.421 dB
2) 960 MHz
b) -31.201 dB
a) -30.446 dB
1) 860 MHz
Measured Return Loss
相關PDF資料
PDF描述
0910CF15A0100E/PB 910 MHz, CERAMIC LPF