型號: 0910CF15A0100S/PB
英文描述: 910 MHz, CERAMIC LPF
封裝: CERAMIC PACKAGE-8
文件頁數: 4/4頁
文件大小: 242K
代理商: 0910CF15A0100S/PB
910 MHz Directional Coupler/ Low Pass Filter Combination
P/N 0910CF15A0100
Detail Specification: 10/13/08
Page 4 of 4
Typical Electrical Performance (T=25°C)
Typical Coupling and Isolation
M
ea
sur
ed
I
nse
rt
io
nLos
s(
dB
-60
M
ea
sur
ed
In
ser
tio
nL
oss
dB
-6
Frequency (MHz)
500
Measured Insertion Loss
9
v
10
v
7
6
5
4
8
3
2b
2a
1b
1a
-42.343 dB
10) 4800 MHz
-36.773 dB
9) 4300 MHz
8) 3840 MHz
7) 3440 MHz
6) 2880 MHz
5) 2580 MHz
4) 1920 MHz
3) 1720 MHz
b) -0.864 dB
a) -0.864 dB
2) 960 MHz
b) -0.707 dB
a) -0.707 dB
1) 860 MHz
Measured Insertion Loss
相關PDF資料
PDF描述
0910CF15A0100S 910 MHz, CERAMIC LPF