型號(hào): 0920DP18A1795
英文描述: 920 MHz(Tx), 1795 MHz(Rx), DUPLEXER
文件頁(yè)數(shù): 2/2頁(yè)
文件大小: 162K
代理商: 0920DP18A1795
“High Frequency Ceramic Solutions”
www.johanson technology.com
931 Via Alondra Camarillo, CA 93012 TEL 805.389.1166 FAX 805.389.1821
920/1795 MHz Diplexer
P/N 0920DP18A1795
Detail Specification Page 2 of 2
dB
Frequency GHz
dB
Frequency GHz
S 22 (dB)
相關(guān)PDF資料
PDF描述
09210.111.071 2.5 mm2, COPPER ALLOY, RING TERMINAL
09222322824 32 CONTACT(S), FEMALE, STRAIGHT TWO PART EURO CONNECTOR, SOLDER
09222324824 32 CONTACT(S), FEMALE, STRAIGHT TWO PART EURO CONNECTOR, SOLDER
相關(guān)代理商/技術(shù)參數(shù)
參數(shù)描述
0920DP18A1795E 功能描述:信號(hào)調(diào)節(jié) 920/1800 MHZ RF DIPLEXER 1206 RoHS:否 制造商:EPCOS 產(chǎn)品:Duplexers 頻率:782 MHz, 751 MHz 頻率范圍: 電壓額定值: 帶寬: 阻抗:50 Ohms 端接類型:SMD/SMT 封裝 / 箱體:2.5 mm x 2 mm 工作溫度范圍:- 30 C to + 85 C 封裝:Reel