型號: 0RSB-30T050
廠商: BEL FUSE INC
元件分類: 電源模塊
英文描述: 1-OUTPUT 35 W DC-DC REG PWR SUPPLY MODULE
封裝: ROHS COMPLIANT PACKAGE-8
文件頁數: 3/14頁
文件大小: 496K
代理商: 0RSB-30T050
Bel Fuse Inc.
206 Van Vorst Street, Jersey City, NJ 07302
Tel 201-432-0463 Fax 201-432-9542 www.belfuse.com
ISOLATED DC/DC CONVERTERS
48 Vdc Input, 1.2 Vdc - 12 Vdc / 15 A - 3 A Outputs, 1/16 Brick Converter
Apr. 09, 2010
Bel Power Inc., a subsidiary of Bel Fuse Inc.
Transient Response Waveforms (continued)
Vo=3.3 V 50% to 25% Load Transients
Vo=3.3 V 25% to 50% Load Transients
Vo=5.0 V 50% to 25% Load Transients
Vo=5.0 V 25% to 50% Load Transients
Vo=12 V 50% to 25% Load Transients
Vo=12 V 25% to 50% Load Transients
Note:
Transient Response at Vin=48 V, di/dt=0.1A/uS, with external 220 uF tantalum capacitor and 1 uF ceramic