型號: 0RSB-40UV50
廠商: BEL FUSE INC
元件分類: 電源模塊
英文描述: 1-OUTPUT 24 W DC-DC REG PWR SUPPLY MODULE
封裝: ROHS COMPLIANT PACKAGE-8
文件頁數(shù): 2/13頁
文件大小: 366K
代理商: 0RSB-40UV50
Bel Fuse Inc.
206 Van Vorst Street, Jersey City, NJ 07302
Tel 201-432-0463 Fax 201-432-9542 www.belfuse.com
ISOLATED DC/DC CONVERTERS
24 Vdc/48 Vdc Input 1.2 Vdc - 12 Vdc / 18 A - 3.5 A Outputs, 1/16 Brick
Transient Response Waveforms
Vout=1.2 V 50% to 25% Load Transients
Vout=1.2 V 25% to 50% Load Transients
Vout=3.3 V 50% to 25% Load Transients
Vout=3.3 V 25% to 50% Load Transients
Vout=5.0 V 50% to 25% Load Transients
Vout=5.0 V 25% to 50% Load Transients