型號: 100TYS10
元件分類: 電源濾波器
英文描述: 480 V, 50/60 HZ, THREE PHASE EMI FILTER
文件頁數: 1/1頁
文件大小: 112K
代理商: 100TYS10
COMPONENTS
SERIES
ELECTRICAL SCHEMATIC
L2'
L2
L4
G
L3
E
N
I
Cy
Cx
R
L
Cy
G'
D
Cx1
L4'
A
L3'
O
L1
L
L1'
MECHANICAL CONSTRUCTION
INCH
UNIT:
mm
M6X1.0
G MAX.
C
M
AX
6.5X13.0(4X)
0.787 0.039(2X)
B
M
AX
A MAX.
D MAX.
0.039
E ±
0.
F
±
1.
0.256X0.512(4X)
20.0 1.0(2X)
MINIMUM INSERTION LOSS IN dB
SERIES DIMENSIONS
HIGH PERFORMANCE 3-PHASE, 4-WIRE FILTERS
1. Applications: Electric equipment, UPS, machine tool,
copy machine, automation equipment, robot, AC motor drive
2. Voltage rating: 480VAC
3. Operating frequency: 50/60Hz
16TYT2
0.68
25TYT2
1.3
36TYT2
0.95
50TYT2
0.55
100TYS10
47
PART NO.
Cx (uF) Cx1 (uF)
Cy (nF)
L (mH)
R (K )
9-13
FREQUENCY-MHz
PART NO.
.15
16TYT2
25
25TYT2
25
36TYT2
50TYT2
100TYS10
10
35
35
30
30
100TYS10
COMMON MODE (L-G) IN 50 OHM SYSTEM
DIFFERENTIAL MODE (L-L) IN 50 OHM SYSTEM
INTRODUCTIONS
F
AB
C
DE
*100TYS10
* Screw type
DIMENSIONS IN INCHES/mm
TH
R
P
H
A
SE
FI
LT
S
相關PDF資料
PDF描述
1010-181K 1 ELEMENT, 0.18 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1010-821K 1 ELEMENT, 0.82 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1010-822K 1 ELEMENT, 8.2 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1010-101K 1 ELEMENT, 0.1 uH, PHENOLIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1010-103K 1 ELEMENT, 10 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD