型號: 1026R-14G
廠商: API DELEVAN
元件分類: 通用定值電感
英文描述: 1 ELEMENT, 0.082 uH, PHENOLIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
封裝: ROHS COMPLIANT
文件頁數(shù): 1/1頁
文件大小: 1088K
代理商: 1026R-14G
Lead Length
Current Rating at 90°C Ambient
LT4K 35°C Rise
LT10K 15°C Rise
Operating Temperature Range
LT4K –55°C to +125°C
LT10K –55°C to +105°C
Maximum Power Dissipation at 90°C
Phenolic: LT4K 0.21 W
Iron: LT10K 0.09 W
Ferrite: LT10K 0.073 W
DELEVAN
2.2uH±10%
Optional Tolerances:
J = 5% H = 3% G = 2% F = 1%
-14K
±10%
±20%
±10%
0.10
Packaging Tape & reel: 12" reel, 3500 pieces max.; 14" reel,