型號: 10A-R27M-01
元件分類: 通用定值電感
英文描述: 1 ELEMENT, 0.27 uH, PHENOLIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
文件頁數: 1/1頁
文件大小: 62K
代理商: 10A-R27M-01
相關PDF資料
PDF描述
10A-R15M-11 1 ELEMENT, 0.15 uH, PHENOLIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
10A-2R7K-11 1 ELEMENT, 2.7 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
10A-561K-20 1 ELEMENT, 560 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
10A-101K-01 1 ELEMENT, 100 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
10A-270K-01 1 ELEMENT, 27 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR