型號: 120UR0D0315B
廠商: WESTCODE SEMICONDUCTORS LTD
元件分類: 保險絲
英文描述: ELECTRIC FUSE, 315A, 1200VAC, 1200VDC, 100000A (IR), INLINE/HOLDER