型號: 121AT7502HC
廠商: GOWANDA ELECTRONICS CORP
元件分類: 通用定值電感
英文描述: 1 ELEMENT, 75 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
文件頁數(shù): 1/1頁
文件大小: 329K
代理商: 121AT7502HC
One Magnetics Pkwy, Gowanda, NY 14070 (t) 716-532-2234 (f) 716-532-2702 sales@gowanda.com
www.gowanda.com
84
ATHC Toroidal Power Inductors
BOTTOM VIEW
SIDE VIEW
D
GOWANDA
XXXATXXXXHC
SRF
D
NUMBER
@ 1kHz
DIM
± 10%
ADC
L 10%
L 20%
NOM.
050AT1002HC
10
050AT2502HC
330
121AT1002HC
121AT2502HC
25
50
121AT7502HC
150
059AT1002HC
059AT2502HC
500
750
894AT2502HC
894AT5002HC
NOTES:
Operatingtemperature-55°Cto+130°C
*Ratedcurrentisbasedona40°Ctemperatureriseatanambienttemperatureof90°C.