型號: 125UR3D0630B
廠商: WESTCODE SEMICONDUCTORS LTD
元件分類: 保險絲
英文描述: ELECTRIC FUSE, 630A, 1250VAC, 1250VDC, 100000A (IR), INLINE/HOLDER
文件頁數(shù): 5/8頁
文件大小: 594K
代理商: 125UR3D0630B
WESTCODE An IXYS Company
German Standard DIN 110 Blade Contact Fuse
Data Sheet. 125URxDxxxxB
Issue 1
Page 5 of 8
March, 2005
Total clearing IT:
of prospective current Ip @ 1000V or 850V, cos
= 0.15.
Oblique lines indicate the corresponding total operating time Tt, with pre-arcing time in brackets.
Size 0
Size 1
Curve currently unavailable
Size 3
相關(guān)PDF資料
PDF描述
180MT ELECTRIC FUSE, 180A, 690VAC, 350VDC, 200000A (IR), INLINE/HOLDER