型號: 2MBI200S-120
英文描述: IGBTs
中文描述: IGBT的
文件頁數: 4/4頁
文件大小: 169K
代理商: 2MBI200S-120
PDF描述
2MBI200SB-120 5-Pin, Multiple-Input, Programmable Reset ICs
2MBI200U2A-060 IGBTs
2MBI200UB-120 5-Pin, Multiple-Input, Programmable Reset ICs
2MBI200UC-120 IGBTs
2MBI200UD-120 5-Pin, Multiple-Input, Programmable Reset ICs
相關代理商/技術參數
參數描述
2MBI200S-120 制造商:Fuji Electric 功能描述:IGBT MODULE 1200V 200A
2MBI200S-120-50 制造商:Fuji Electric 功能描述:Dual IGBT Module 200 A 1200V NPT, 300A, 2.6V 制造商:Fuji Electric 功能描述:IGBT DUAL MODULE 200A 1200V NPT 制造商:Fuji Electric 功能描述:IGBT, DUAL, MODULE, 200A, 1200V, NPT; Transistor Polarity:N Channel; DC Collector Current:200A; Collector Emitter Voltage Vces:2.6V; Power Dissipation Pd:1.5kW; Collector Emitter Voltage V(br)ceo:1.2kV; No. of Pins:7 ;RoHS Compliant: Yes