型號: 54790001X5F101M
廠商: SPECTRUM CONTROL INC
元件分類: 數據傳輸濾波器
英文描述: 1 FUNCTIONS, 100 V, 10 A, FEED THROUGH CAPACITOR
文件頁數: 10/11頁
文件大小: 245K
代理商: 54790001X5F101M
Resin Sealed Bolt-in Filters
.594
± .031
(15.08
± .79)
.156
#12–28 Unf–2A Thd.
.312
± .031
± .79)
.051
± .005
(1.30
± .13)
Figure 1
.468
.140
#12–32 Unf–2A Thd.
.406
.312
Figure 2
.921
(23.4
.157
.093 Max.
(2.36)
± .005
(0.81
± .13)
#12–32 Unef–2A Thd.
.250
(8.71
Figure 3
.187
.359
(9.12
.187
(1.02
#12–32 Unef–2A Thd.
Figure 4
40
Minimum Insertion Loss (dB)
35
Rated Voltage
125°C