型號: 564-BCG24H-NG9
元件分類: LED
英文描述: SINGLE COLOR LED, GREEN, 9.9 mm
文件頁數: 2/2頁
文件大小: 241K
代理商: 564-BCG24H-NG9
445 S. Douglas Street, El Segundo, CA 90245-4630 (800) 421-6815 (310) 640-0442 FAX (310) 640-7639
www.datadisplay.com
2005 Data Display Products
53
.312" MOUNT PANEL LIGHTS
50 Series
Data Display Products
51
54 (flush lens)
56
TC5 & NW5 Mounting Hardware
Standard Wire Leads:
6.0" total length(nominal)/.50" stripped (nominal), red
anode/black cathode, 24 AWG TPB UL1061 insulation.