型號: 636FY-330M=P3
廠商: TOKO INC
元件分類: 通用定值電感
英文描述: 1 ELEMENT, 33 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
文件頁數: 1/4頁
文件大小: 441K
代理商: 636FY-330M=P3
www.tokoam.com
NOTES( * ): D73LF/LC: 3.0 mm max.
D73F/C/CT: 3.5 mm max.
D75F/C: 5.1 mm max.
Features
Low profile (3.0 ~ 5.1mm max height)
Measurement Condition
Inductance is measured with a LCR-meter 4284A (HP)
decreases 10% by the excitation DC current, or which the
TYPE D73F/C, D73CT, D73LF/LC, D75F/C
Frequency Range: 0.1~1MHz