型號: DF22CR-3DS-7.92DSA
廠商: Hirose Electric USA, INC.
英文描述: 7.92 mm Contact Pitch, High-Current Connectors for Internal Power Supplies (UL, C-UL and TUV Listed)
文件頁數(shù): 8/15頁
文件大小: 569K
代理商: DF22CR-3DS-7.92DSA
8
Shown with terminated and installed contacts.
Cavity No.
9.3
Contact No. 1
10.5
1
1 Pos.
2, 3 Pos.