型號: MDE-14D820K
廠商: Electronic Theatre Controls, Inc.
元件分類: 壓敏電阻
英文描述: METAL OXIDE VARISTORS
中文描述: 壓敏電阻
文件頁數: 1/1頁
文件大小: 74K
代理商: MDE-14D820K
MDE Semiconductor, Inc. Circuit Protection Products
78-150 Calle Tampico, Unit 210, La Quinta, CA., USA 92253 Tel: 760-564-8656 Fax: 760-564-241
1-800-831-4881 Email: sales@mdesemiconductor.com Web: www.mdesemiconductor.com
Metal Oxide Varistors
Standard D Series 14 mm Disc
Rated
Power
Typical
Capacitance
(Reference)
ACrms
(v)
11
DC
(v)
14
V@50A
36
Ip
(A)
10
10/1000
(μs)
(J)
5.2
2ms
(J)
3.3
1 time
(A)
2000
2 times
(w)
0.1
1kHz