型號: SG1105W-TR
元件分類: LED
英文描述: SINGLE COLOR LED, GREEN, 1.6 mm
封裝: 3.20 X 1.60 MM, 1.85 MM HEIGHT, ROHS COMPLIANT PACKAGE-2
文件頁數(shù): 19/23頁
文件大小: 507K
代理商: SG1105W-TR
Page 5
Luminous Intensity Rank(Unit:mcd)
※ Please contact our sales staff concerning rank designation.
Single Color Ultra High Brightness Type
1105W Series
(Ta=25℃)
MIN.
MAX.
MIN.
MAX.
A
140
B
70
C
100
D
140
E
200
F
280
G
400
IF=20mA
IV(mcd
UR
IF=20mA
Rank
HUC
HUG
UY
HUB
IF=10mA
CB
150
CC
220
CD
330
CE
470
CF
680
DA
1,000
DB
1,500
DC
DD
IV(mcd
Rank
SG
IF=10mA
SB
Tolerance : +/-10%