型號: TS3V3702IP
英文描述: 3V MICROPOWER DUAL CMOS VOLTAGE COMPARATORS(52.51 k)
中文描述: 3V的微功耗雙通道CMOS電壓比較器(52.51十一)
文件頁數: 1/7頁
文件大?。?/td> 52K
代理商: TS3V3702IP
DEDICATED TO
3.3V
SUPPLY
(specified at 3V and 5V)
WIDE SINGLE SUPPLY RANGE
2.7V TO 16V
s typ for
5mV overdrive