型號: 0910CF15A0100S
英文描述: 910 MHz, CERAMIC LPF
封裝: CERAMIC PACKAGE-8
文件頁數: 3/4頁
文件大小: 242K
代理商: 0910CF15A0100S
910 MHz Directional Coupler/ Low Pass Filter Combination
P/N 0910CF15A0100
Detail Specification: 10/13/08
Page 3 of 4
Typical Electrical Performance (T=25°C)
Typical Return Loss
M
easu
red
R
et
ur
n
Los
s,
M
easu
red
C
oupl
ing
P
or
tR
e
tu
rn
Loss
d
B
500
Measured Return Loss
Measured Coupling Port Return Loss
2a
1a
10) 4800 MHz
9) 4300 MHz
8) 3840 MHz
7) 3440 MHz
6) 2880 MHz
5) 2580 MHz
4) 1920 MHz
3) 1720 MHz
b) -31.175 dB
a) -37.421 dB
2) 960 MHz
b) -31.201 dB
a) -30.446 dB
1) 860 MHz