型號(hào): 0RSB-50T050G
廠商: BEL FUSE INC
元件分類: 電源模塊
英文描述: 1-OUTPUT 60 W DC-DC REG PWR SUPPLY MODULE
封裝: ROHS COMPLIANT PACKAGE-8
文件頁數(shù): 11/13頁
文件大小: 416K
代理商: 0RSB-50T050G
Bel Fuse Inc.
206 Van Vorst Street, Jersey City, NJ 07302
Tel 201-432-0463 Fax 201-432-9542 www.belfuse.com
ISOLATED DC/DC CONVERTERS
48 Vdc Input 1.5 Vdc - 12 Vdc / 22 A - 5 A Outputs, 1/16 Brick
Apr. 12, 2010
Bel Power Inc., a subsidiary of Bel Fuse Inc.
Thermal Derating Curves (continued)
Vin=48 V, Vo=3.3 V,
Vin=48 V, Vo=5.0 V
Vin=48 V, Vo=12 V
Ripple and Noise Waveforms
Vo=1.8 V
Vo=2.5 V