型號: 125UR3D0500B
廠商: WESTCODE SEMICONDUCTORS LTD
元件分類: 保險絲
英文描述: ELECTRIC FUSE, 500A, 1250VAC, 1250VDC, 100000A (IR), INLINE/HOLDER
文件頁數: 5/8頁
文件大小: 594K
代理商: 125UR3D0500B
WESTCODE An IXYS Company
German Standard DIN 110 Blade Contact Fuse
Data Sheet. 125URxDxxxxB
Issue 1
Page 5 of 8
March, 2005
Total clearing IT:
of prospective current Ip @ 1000V or 850V, cos