型號(hào): 125UR3D0500B
廠商: WESTCODE SEMICONDUCTORS LTD
元件分類: 保險(xiǎn)絲
英文描述: ELECTRIC FUSE, 500A, 1250VAC, 1250VDC, 100000A (IR), INLINE/HOLDER