| 元器件型號 | 廠商 | 描述 | 數量 | 價格 |
|---|---|---|---|---|
| MAX749CPA+ | Maxim Integrated Products | IC LCD BIAS SUPPLY DGT ADJ 8-DIP | 336 | 1:$7.35000 25:$4.90000 100:$3.55000 500:$3.15438 |
| MAX8664AEEP+ | Maxim Integrated Products | IC CNTRLR DUAL OUT 20-QSOP | 2,421 | 1:$6.76000 25:$4.51000 100:$3.27000 500:$2.89688 |
| MAX17014ETM+ | Maxim Integrated Products | IC PWR SUPPLY MULT-OUTPUT 48TQFN | 2,437 | 1:$4.69000 25:$4.31320 |
| 類別: | 集成電路 (IC) |
|---|---|
| 應用: | LCD 顯示器 |
| 電流 - 電源: | 60µA |
| 電源電壓: | 2 V ~ 6 V |
| 工作溫度: | 0°C ~ 70°C |
| 安裝類型: | 通孔 |
| 封裝/外殼: | 8-DIP(0.300",7.62mm) |
| 供應商設備封裝: | 8-PDIP |
| 包裝: | 管件 |