| 元器件型號 | 廠商 | 描述 | 數量 | 價格 |
|---|---|---|---|---|
| 4300-027 | Tusonix a Subsidiary of CTS Electronic Components | FILTER EMI 1000 PF C TYPE | 0 | 1,000:$4.45500 |
| 2461-001-X7V0-152PLF | Tusonix a Subsidiary of CTS Electronic Components | CAP FEEDTHRU 1500PF 100V X7V | 0 | 2,100:$0.87480 |
| 類別: | 濾波器 |
|---|---|
| 電容: | 1000pF |
| 電壓: | 300V |
| 電流: | 5A |
| DC 電阻(DCR): | - |
| 工作溫度: | -55°C ~ 125°C |
| 封裝/外殼: | 軸向 |
| 包裝: | 散裝 |
| 高度(最大): | - |
| 尺寸/尺寸: | - |
| 螺紋尺寸: | - |