型號: S82H-10024
文件頁數: 15/16頁
文件大小: 788K
代理商: S82H-10024
S82H
S82H
8
S82H-P100
jj (100 W)
S82H-P150
jj (150 W)
Noise filter
Fuse*
Inrush cur-
rent limiting
PFC
Rectifi-
cation
Rectification/
Smoothing
Photocoupler
Control circuit
Overcurrent
detection
150-W models only
Overvoltage
detection
Remote
sensing
Remote
control
Rectification/
Smoothing
* Fuse capacity
100 W: 4 A
150 W: 6 A
Input
DC output
S82H-P300
jj (300 W)
S82H-P600
jj (600 W)
Noise
filter
Fuse*
Inrush cur-
rent limiting
PFC
Rectifi-
cation
sensing
Photocoupler
Control circuit
Remote control
circuit
Fan
alarm
Fan alarm circuit
control
Low voltage
Overvoltage
* Fuse capacity
300 W: 8 A
600 W: 15 A