型號: TS3V339IN
元件分類: 比較器
英文描述: IC
中文描述: 集成電路
文件頁數(shù): 1/7頁
文件大小: 52K
代理商: TS3V339IN
DEDICATED TO
3.3V
SUPPLY
(specified at 3V and 5V)
WIDE SINGLE SUPPLY RANGE
2.7V TO 16V
s typ for
5mV overdrive