型號: 0892DP14B1850
英文描述: 1850 MHz(Tx), 892 MHz(Rx), DUPLEXER
封裝: CERAMIC PACKAGE-6
文件頁數: 1/2頁
文件大小: 178K
代理商: 0892DP14B1850
890 / 1850 MHz Diplexer (Enhanced Harmonic Rejection)P/N 0892DP14B1850
Detail Specification: 10/3/08
Page 1 of 2
General Specifications
Part Number
0892DP14B1850
Input Power
3 Watts max.
Frequency (MHz)
Impedance
50
Attenuation in
Operating & Storage Temp
-40 to +85°C