型號(hào): 0892DP14B1850
英文描述: 1850 MHz(Tx), 892 MHz(Rx), DUPLEXER
封裝: CERAMIC PACKAGE-6
文件頁數(shù): 2/2頁
文件大小: 178K
代理商: 0892DP14B1850
890 / 1850 MHz Diplexer
P/N 0892DP14B1850
Detail Specification: 10/3/08
Page 2 of 2
Typical Electrical Performance (T=25°C)