型號: 54779001X5F100M
廠商: SPECTRUM CONTROL INC
元件分類: 數(shù)據(jù)傳輸濾波器
英文描述: 1 FUNCTIONS, 100 V, 10 A, FEED THROUGH CAPACITOR
文件頁數(shù): 3/11頁
文件大小: 245K
代理商: 54779001X5F100M
5/16-24 & 5/16-32 C & Pi Circuit
Resin Sealed Bolt-in Filters
24
Minimum Insertion Loss (dB)
100
Rated Voltage
125°C