型號: 54779001X5F100M
廠商: SPECTRUM CONTROL INC
元件分類: 數據傳輸濾波器
英文描述: 1 FUNCTIONS, 100 V, 10 A, FEED THROUGH CAPACITOR
文件頁數: 7/11頁
文件大小: 245K
代理商: 54779001X5F100M
8-32 C Circuit
Resin Sealed Bolt-in Filters
.421
± .031
(10.7
± .79)
.140
#8–32 Unc–2A Thd.
.328
± .031
(8.33
± .79)
.040
± .005
(1.02
± .13)
.234
(22.6
.040 Max.
(1.02)
(7.92
.266
#8–32 Unc–2A Thd.
.032
± .005
(0.81
± .13)
.187 Hex.
(4.75)
(11.84
.266
(0.81
#8–32 Unc–2A Thd.
.130
(7.44
.187
(4.75) Hex.
.631
(16.03
.093
(6.73
#8–32 Unc–2A Thd.
.187 Hex.
(4.75)
24
Minimum Insertion Loss (dB)
50
Rated Voltage
125°C