型號: TS3V339ID
元件分類: 比較器
英文描述: VOLT COMPARATOR|QUAD|CMOS|SOP|14PIN|PLASTIC
中文描述: 電壓比較器|四|的CMOS |專科| 14PIN |塑料
文件頁數: 1/7頁
文件大小: 52K
代理商: TS3V339ID
1/7
I
DEDICATED TO
3.3V
OR
BATTERY
SUPPLY
(specified at 3V and 5V)
I
EXTREMELY LOW SUPPLY CURRENT :
9
μ
A typ / comparator
WIDE SINGLE SUPPLY RANGE
2.7V TO 16V
EXTREMELY LOW INPUT CURRENT:
1pA typ
INPUT COMMON-MODE VOLTAGE RANGE
INCLUDES GND
FAST RESPONSE TIME : 2.5
μ
s typ for
5mV overdrive