型號: 24IMS6-12-9Z
廠商: POWER-ONE INC
元件分類: 電源模塊
英文描述: 1-OUTPUT 6 W DC-DC REG PWR SUPPLY MODULE
封裝: DIP-24
文件頁數: 4/10頁
文件大小: 630K
代理商: 24IMS6-12-9Z
IMS6 Series: 6W DC-DC Converters
Product Specifications
18-36V & 36-75V Inputs
May 2002
Single and Dual outputs 5V, 12V & 15V