型號(hào): 54713001X5F101M
廠商: SPECTRUM CONTROL INC
元件分類: 數(shù)據(jù)傳輸濾波器
英文描述: 1 FUNCTIONS, 100 V, 10 A, FEED THROUGH CAPACITOR
文件頁數(shù): 4/11頁
文件大小: 245K
代理商: 54713001X5F101M
Resin Sealed Bolt-in Filters
20
Minimum Insertion Loss (dB)
50
Rated Voltage
125°C