型號: 54713001X5F101M
廠商: SPECTRUM CONTROL INC
元件分類: 數(shù)據(jù)傳輸濾波器
英文描述: 1 FUNCTIONS, 100 V, 10 A, FEED THROUGH CAPACITOR
文件頁數(shù): 5/11頁
文件大?。?/td> 245K
代理商: 54713001X5F101M
Resin Sealed Bolt-in Filters
.360
± .031
(9.144
± .79)
.240
± .031
(6.10
± .79)
.120
A
± .005
± .13)
.156 Hex.
(3.96)
#4–40 Unc–2A Thd.
7
Minimum Insertion Loss (dB)
50
Rated Voltage
125°C