型號: FQL50N40
廠商: FAIRCHILD SEMICONDUCTOR CORP
元件分類: JFETs
英文描述: CAP 1200PF 100V 5% NP0(C0G) DIP-2 TUBE-PAK S-MIL-PRF-39014/22
中文描述: 50 A, 400 V, 0.075 ohm, N-CHANNEL, Si, POWER, MOSFET, TO-264AA
封裝: TO-264, 3 PIN
文件頁數: 1/8頁
文件大小: 798K
代理商: FQL50N40
QFET
! "
# !
! !
"""
$ 4!!5"
+& &,%
+.&)
(&&
4
+6%72
%&
0
+.&&72
86
6&&
±
8&
;
9'!;
.<1&
=
4
'!
%&
;
*!'!;
(1
=
!5
9
9>*!!5
90
( %
)5
+6%72
"!6%7