型號: FQL50N40
廠商: FAIRCHILD SEMICONDUCTOR CORP
元件分類: JFETs
英文描述: CAP 1200PF 100V 5% NP0(C0G) DIP-2 TUBE-PAK S-MIL-PRF-39014/22
中文描述: 50 A, 400 V, 0.075 ohm, N-CHANNEL, Si, POWER, MOSFET, TO-264AA
封裝: TO-264, 3 PIN
文件頁數(shù): 2/8頁
文件大小: 798K
代理商: FQL50N40
)#*+
,-0
"!"
4%5 #
/
/
,,-0
μ
1.
μ
2%(%(
3
B)
B)
5
+&)4
+6%&
(&&
4 +6%&
'*6%7
& (
)57
C:)
+(&&))
+&)
+86&)
+.6%7
.&
4
+8&))
+&)
.&&
+8&))
.&&
+6%&
% &
+6%'
& &1
& &,%
+6%'
+. &D#
+6%))
%<&&
,%&&
.&&&
*!
.&%
.(&
* +6%
+6&&)4
+%&'
.8%