型號: SB1105W-TR
元件分類: LED
英文描述: SINGLE COLOR LED, BLUE, 1.6 mm
封裝: 3.20 X 1.60 MM, 1.85 MM HEIGHT, ROHS COMPLIANT PACKAGE-2
文件頁數(shù): 16/23頁
文件大小: 507K
代理商: SB1105W-TR
Page 23
Special Notice to Customers Using the Products and
Technical Information Shown in This Data Sheet
granting of any license.
updated specifications be used in your design.
damage which may occur if these specifications are exceeded.
electrical instrument of the benchmark (OA equipment, telecommunications equipment, AV machine, home
appliance and measuring instrument).
and nuclear power control equipment, etc. except OA equipment, telecommunications equipment, AV
machine, home appliance and measuring instrument.
5) In order to export the products or technologies described in this data sheet which are under the
Japanese government.
Electric Co., Ltd.
7) The most updated edition of this data sheet can be obtained from the address below:
http://www.stanley-components.com
Single Color Ultra High Brightness Type
1105W Series