型號(hào): SB1105W-TR
元件分類: LED
英文描述: SINGLE COLOR LED, BLUE, 1.6 mm
封裝: 3.20 X 1.60 MM, 1.85 MM HEIGHT, ROHS COMPLIANT PACKAGE-2
文件頁數(shù): 23/23頁
文件大小: 507K
代理商: SB1105W-TR
Page 9
Single Color Ultra High Brightness Type
1105W Series
Technical Data(SB,SG)
Ambient Temperature vs. Forward Voltage
Condition : IF = 5~20mA
Ambient Temperature : Ta(℃)
Forwar
d
V
o
ltag
e
V
FV(
Duty Cycle vs. Maximum Forward Current
Condition : Ta = 25℃